Sleva!
Gedy ARGENTA odpadkový koš 5l, Soft Close, černá mat 230914 Nejlepší Volba
Původní cena byla: 1 053,00 Kč.421,20 KčAktuální cena je: 421,20 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | ARGENTA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 205x300x240 mm |
| Šířka | 205mm |
| Výška | 300mm |
| Hloubka | 240mm |
| Objem | 5.00l |
| Barva | Černá |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Koš do 6 litrů |
| Instalace | Na postavení |
| Výbava | Soft Close, Pedálové koše, Vnitřní nádoba |
| Údržba | Dle doporučení |
| Hmotnost / ks | 1.5500kg |
| EAN | 8003341302958 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |





