Sleva!
Gedy ARIES dávkovač mýdla na postavení, antracit AR8085 Bezpečná Platba
Původní cena byla: 555,00 Kč.222,00 KčAktuální cena je: 222,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | ARIES |
| Rozměr | 94x169x66 mm |
| Šířka | 94mm |
| Výška | 169mm |
| Hloubka | 66mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Polyresin |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Dávkovač mýdla |
| Instalace | Na postavení |
| Objem dávkovače | 350ml |
| Hmotnost / ks | 0.7180kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8003341095966 |
| Taric | 84798997 |
| Záruka | 2 roky |
Polyresin
Jedná se o materiál vyráběný z pryskyřičných materiálů, který se kvůli svým vlastnostem s oblibou využívá především pro výrobu dekoračních předmětů. Při zahřátí je dobře tvarovatelný, po zaschnutí naopak vysoce odolný proti povětrnostním vlivům a vodě, je nerozbitný a trvanlivý.





