Sleva!
Gedy ARTU stojan s držákem na toaletní papír a WC štětkou, hranatý, chrom 1132 Nejprodávanější
Původní cena byla: 2 313,00 Kč.925,20 KčAktuální cena je: 925,20 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | FLORI |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 171x667x160 mm |
| Šířka | 171mm |
| Výška | 667mm |
| Hloubka | 160mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držák toaletního papíru |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 2.5080kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8003341067550 |
| Taric | 96039091 |
| Záruka | 10 let |





