Sleva!
Gedy BIAGIO WC silikonová štětka závěsná/na postavení, bílá 683302 Cenově Výhodný
Původní cena byla: 451,00 Kč.180,40 KčAktuální cena je: 180,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Rozměr | 114x450x77 mm |
| Šířka | 114mm |
| Výška | 450mm |
| Hloubka | 77mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Nerez, Plast |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | WC štětka |
| Instalace | Lepení, Na postavení |
| Hmotnost / ks | 0.4700kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8003341307014 |
| Taric | 96039091 |
| Záruka | 2 roky |





