Sleva!
Gedy CIRCE stojan s držákem na toaletní papír a WC štětkou, kulatý, chrom 143213 Nejprodávanější
Původní cena byla: 1 711,00 Kč.684,40 KčAktuální cena je: 684,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | X-ROUND |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 200x617x200 mm |
| Průměr | 200mm |
| Šířka | 200mm |
| Výška | 617mm |
| Hloubka | 200mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Držák toaletního papíru |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 2.2960kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8003341307441 |
| Taric | 96039091 |
| Záruka | 10 let |





