Sleva!
Hit Sezóny Sapho CLASSIC stojánková umyvadlová baterie vysoká, olejem gumovaný bronz AZ006WB
Původní cena byla: 3 990,00 Kč.1 596,00 KčAktuální cena je: 1 596,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SOLITER |
| 3D model | ANO |
| Výška | 288mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35mm |
| Výška výtoku | 220mm |
| Hmotnost / ks | 2.1900kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913115363 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |





