Sleva!
Horká Nabídka Ridder DELHI Koupelnová předložka 50x80cm s protiskluzem, 100% polyester, béžová 1712311
Původní cena byla: 395,00 Kč.158,00 KčAktuální cena je: 158,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Rozměr | 50×80 cm |
| Délka | 800mm |
| Šířka | 500mm |
| Barva | Béžová |
| Materiál | Textilní |
| Druh | Koupelnová předložka |
| Hmotnost / ks | 1.2000kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 4006956751702 |
| Taric | 57033999 |
| Záruka | 2 roky |





