Sleva!
Horká Nabídka Sapho ELCOR elektrický sušák ručníků 480x520x50 mm, 63 W, černá mat EB530
Původní cena byla: 5 667,00 Kč.2 266,80 KčAktuální cena je: 2 266,80 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ELCOR |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 480x520x50 mm |
| Šířka | 480mm |
| Výška | 520mm |
| Hloubka | 50mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Tvar E |
| Možnost vytápění | Elektrické vytápění integrované v tělese |
| Příkon | 63.00W |
| Hmotnost / ks | 7.6000kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913897375 |
| Taric | 85162950 |
| Záruka | 2 roky |





