Sleva!
Horká Nabídka Sapho PERLA dvojitý držák ručníků otočný 390mm, zlato PE0175
Původní cena byla: 4 893,00 Kč.1 957,20 KčAktuální cena je: 1 957,20 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | PERLA |
| Rozměr | 390x160x85 mm |
| Délka | 390mm |
| Šířka | 390mm |
| Výška | 160mm |
| Hloubka | 85mm |
| Barva | Zlato |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Druh | Držák ručníků otočný |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.8300kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913865923 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 5 let |





