Sleva!
Horká Nabídka Sapho X-STEEL dávkovač mýdla 150ml, nerez mat XS100
Původní cena byla: 1 496,00 Kč.598,40 KčAktuální cena je: 598,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | X-STEEL |
| Rozměr | 55x175x85 mm |
| Šířka | 55mm |
| Výška | 175mm |
| Hloubka | 85mm |
| Barva | Nerez mat |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Dávkovač mýdla |
| Instalace | Lepení, Vrtání |
| Objem dávkovače | 150ml |
| Hmotnost / ks | 0.5580kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913128493 |
| Taric | 84798997 |
| Záruka | 10 let |





