Sleva!
Ihned K Objednání Sapho COLONNA otopné těleso 602x1800mm, pískovec IR149S
Původní cena byla: 11 171,00 Kč.4 468,40 KčAktuální cena je: 4 468,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | COLONNA |
| Rozměr | 602×1800 mm |
| Šířka | 602mm |
| Výška | 1800mm |
| Objem | 7.90l |
| Barva | Béžová |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Tvar I |
| Možnost vytápění | Ústřední vytápění |
| Umístění připojení 50 mm | Symetrické (na střed) |
| Rozteč připojení | 50mm |
| Výkon | 1205W |
| Teplotní spád | 75/65/20 °C |
| Max. provozní tlak | 5bar |
| Výbava | Držák ručníků: doplňková výbava |
| Hmotnost / ks | 32.6000kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913117947 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |





