Sleva!
Ihned K Objednání Sapho KIRKÉ WHITE stojánková bidetová baterie s výpustí, bílá páčka, chrom KI03BC
Původní cena byla: 3 431,00 Kč.1 372,40 KčAktuální cena je: 1 372,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | KIRKÉ WHITE |
| Výška | 182mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 42mm |
| Ostatní | S výpustí |
| Hmotnost / ks | 2.1400kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913838910 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |





