Sleva!
Ihned K Objednání Sapho MIXONA nástěnná sprchová termostatická baterie, chrom MG411
Původní cena byla: 4 893,00 Kč.1 957,20 KčAktuální cena je: 1 957,20 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | MIXONA |
| Šířka | 295mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Termostat |
| Průtok (3 bar) | 16.200l/min |
| Hmotnost / ks | 2.3160kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913856327 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |





