Sleva!
Jen Po Omezenou Doba Sapho Odpadkový koš 9l, nerez lesk XP015
Původní cena byla: 761,00 Kč.304,40 KčAktuální cena je: 304,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 200x285x200 mm |
| Průměr | 200mm |
| Šířka | 200mm |
| Výška | 285mm |
| Hloubka | 200mm |
| Objem | 9.00l |
| Barva | Nerez leštěný |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Koš 7 – 25 litrů |
| Instalace | Na postavení |
| Výbava | Klasické koše |
| Hmotnost / ks | 0.6750kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913126178 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |





