Sleva!
Jen Po Omezenou Doba Sapho PERLA držák toaletního papíru bez krytu, zlato PE0195
Původní cena byla: 2 141,00 Kč.856,40 KčAktuální cena je: 856,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | PERLA |
| Rozměr | 218x55x82 mm |
| Šířka | 218mm |
| Výška | 55mm |
| Hloubka | 82mm |
| Barva | Zlato |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Druh | Držák toaletního papíru |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.2500kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913865930 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 5 let |





