Sleva!
Levný Ridder Nástěnná opěrka nohou při holení, s protiskluzovým povrchem, nerez lesk A250100
Původní cena byla: 765,00 Kč.306,00 KčAktuální cena je: 306,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Rozměr | 280x30x35 mm |
| Šířka | 280mm |
| Výška | 30mm |
| Hloubka | 35mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.6250kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 4006956159195 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |





