Sleva!
Nejlepší Cena Polysan Stěrka do sprchy, včetně uchycení na zástěnu, šedá mat 72825.31
Původní cena byla: 601,00 Kč.240,40 KčAktuální cena je: 240,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Rozměr | 210x190x30 mm |
| Šířka | 210mm |
| Výška | 190mm |
| Hloubka | 30mm |
| Barva | Šedá |
| Materiál | Nerez |
| Hmotnost / ks | 0.5400kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590729079514 |
| Taric | 96039099 |
| Záruka | 2 roky |





