Sleva!
Nejlepší Volba Bruckner SCHMITZ podomítkový sprchový set s pákovou baterií, 2 výstupy, chrom 863.142.1
Původní cena byla: 5 843,00 Kč.2 337,20 KčAktuální cena je: 2 337,20 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Série | SCHMITZ |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Otočný |
| Průměr kartuše | 35mm |
| Funkce sprchy | Déšť |
| Rozměr průřezu tyče | Průměr 22 mm |
| Ostatní | 2 výstupy, AntiCalc |
| Hmotnost / ks | 4.3760kg |
| Balení | 6ks |
| EAN | 8590913960611 |
| Záruka | 6 let |





