Sleva!
Nejlepší Volba Ridder LONDON sklenka na postavení, nerez lesk 2106100
Původní cena byla: 288,00 Kč.115,20 KčAktuální cena je: 115,20 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Série | LONDON RIDDER |
| Rozměr | 62x115x62 mm |
| Šířka | 62mm |
| Výška | 115mm |
| Hloubka | 62mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Sklenka/Držák kartáčků |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 0.1462kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 4006956210568 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |





