Sleva!
Nízká Cena Bruckner SCHMITZ stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, chrom 863.002.1
Původní cena byla: 1 531,00 Kč.612,40 KčAktuální cena je: 612,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Série | SCHMITZ |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 42mm |
| Výška | 164mm |
| Hloubka | 112mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35mm |
| Výška výtoku | 96mm |
| Průtok (3 bar) | 15.000l/min |
| Hmotnost / ks | 1.2410kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913878404 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 7 let |





