Sleva!
Nová Kolekce Ridder HANDICAP WC sedátko zvýšené 10cm, černá A0071010
Původní cena byla: 1 453,00 Kč.581,20 KčAktuální cena je: 581,20 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Rozměr | 350x120x400 mm |
| Šířka | 350mm |
| Výška | 120mm |
| Hloubka | 400mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Plast |
| Nosnost | 150.0000kg |
| Hmotnost / ks | 1.7980kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 4006956192000 |
| Taric | 39222000 |
| Záruka | 2 roky |





