Sleva!
Novinka Aqualine APOLLO trojitý držák ručníků 350x44mm, chrom 1416-16
Původní cena byla: 615,00 Kč.246,00 KčAktuální cena je: 246,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | APOLLO |
| Rozměr | 350x171x44 mm |
| Délka | 350mm |
| Výška | 171mm |
| Hloubka | 44mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držák ručníků otočný |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.4800kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913850233 |
| Taric | 83025000 |
| Záruka | 2 roky |





