Sleva!
Omp Tea Prodlužovací trubka sifonu s přírubou DN32/130mm, chrom 100.130.5 Top Prodej
Původní cena byla: 84,00 Kč.42,00 KčAktuální cena je: 42,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | OMP TEA |
|---|---|
| Délka | 130mm |
| Průměr | 32mm |
| Barva | Chrom |
| Hmotnost / ks | 0.5000kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8019952009377 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |





