Sleva!
Ověřený Ridder HANDICAP koupelnová stolička, výškově nastavitelná, černá A172110
Původní cena byla: 2 571,00 Kč.1 028,40 KčAktuální cena je: 1 028,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Rozměr | 595x540x360 mm |
| Šířka | 595mm |
| Výška | 540mm |
| Hloubka | 360mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Hliník, Plast |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Sedátko / Stolička |
| Instalace | Na postavení |
| Nosnost | 130.0000kg |
| Hmotnost / ks | 2.4160kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 4006956185439 |
| Taric | 94017900 |
| Záruka | 2 roky |





