Sleva!
Poslední Šance Gedy CIXI dávkovač mýdla na postavení, porcelán, bílá/modrá CX8189
Původní cena byla: 383,00 Kč.153,20 KčAktuální cena je: 153,20 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | CIXI |
| Rozměr | 75x170x95 mm |
| Šířka | 75mm |
| Výška | 170mm |
| Hloubka | 95mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Porcelán |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Dávkovač mýdla |
| Instalace | Na postavení |
| Objem dávkovače | 500ml |
| Hmotnost / ks | 0.5080kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8003341303733 |
| Taric | 84798997 |
| Záruka | 2 roky |





