Sleva!
Poslední Šance Gedy OUTLINE háček, černá mat 322614
Původní cena byla: 679,00 Kč.271,60 KčAktuální cena je: 271,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | OUTLINE |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 30x70x47 mm |
| Šířka | 30mm |
| Výška | 70mm |
| Hloubka | 47mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Slitina |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Háček |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.2700kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8003341118238 |
| Taric | 83025000 |
| Záruka | 10 let |





