Sleva!
Pouze Dnes Gedy CIXI mýdlenka na postavení, porcelán, bílá/modrá CX1189
Původní cena byla: 271,00 Kč.108,40 KčAktuální cena je: 108,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | CIXI |
| Rozměr | 105x30x105 mm |
| Šířka | 105mm |
| Výška | 30mm |
| Hloubka | 105mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Porcelán |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Mýdlenka |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 0.4830kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8003341303719 |
| Taric | 69120081 |
| Záruka | 2 roky |





