Sleva!
Pouze Dnes Gedy NEVIS dávkovač mýdla, keramika, chrom NV8013
Původní cena byla: 787,00 Kč.314,80 KčAktuální cena je: 314,80 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | NEVIS |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 130x189x118 mm |
| Šířka | 130mm |
| Výška | 189mm |
| Hloubka | 118mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Keramika, Slitina |
| Tvar | Retro |
| Druh | Dávkovač mýdla |
| Instalace | Vrtání |
| Objem dávkovače | 300ml |
| Hmotnost / ks | 0.6040kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8003341305911 |
| Taric | 84798997 |
| Záruka | 10 let |





