Sleva!
Pouze Dnes Gedy OUTLINE držák ručníků 550mm, černá mat 32215514
Původní cena byla: 2 571,00 Kč.1 028,40 KčAktuální cena je: 1 028,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | OUTLINE |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 550x30x70 mm |
| Délka | 550mm |
| Šířka | 550mm |
| Výška | 30mm |
| Hloubka | 70mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Slitina |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držák ručníků jednoramenný |
| Instalace | Vrtání |
| Nosnost | 150.0000kg |
| Hmotnost / ks | 1.1100kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8003341114070 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 let |





