Sleva!
Ridder FANCY mýdlenka na postavení, tmavě zelená 2126305 Značkový
Původní cena byla: 297,00 Kč.118,80 KčAktuální cena je: 118,80 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Série | FANCY |
| Rozměr | 120×35 mm |
| Průměr | 120mm |
| Šířka | 120mm |
| Výška | 35mm |
| Hloubka | 120mm |
| Barva | Zelená |
| Materiál | Bambus, Keramika |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Mýdlenka |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 0.2230kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 4006956164793 |
| Taric | 69120085 |
| Záruka | 2 roky |





