Sleva!
Ridder FANCY WC štětka na postavení, bílá 2126401 Objednat Nyní
Původní cena byla: 787,00 Kč.314,80 KčAktuální cena je: 314,80 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Série | FANCY |
| Rozměr | 102×400 mm |
| Průměr | 102mm |
| Šířka | 102mm |
| Výška | 400mm |
| Hloubka | 102mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Bambus, Keramika |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | WC štětka |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 0.6250kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 4006956135755 |
| Taric | 96039091 |
| Záruka | 2 roky |





