Sleva!
Ridder JUNDAH stojan s držákem na toaletní papír a WC štětkou, černá 11123110 Nová Kolekce
Původní cena byla: 726,00 Kč.290,40 KčAktuální cena je: 290,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Rozměr | 204x797x204 mm |
| Průměr | 204mm |
| Šířka | 204mm |
| Výška | 797mm |
| Hloubka | 204mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Držák toaletního papíru |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 2.5260kg |
| EAN | 4006956192253 |
| Taric | 96039091 |
| Záruka | 2 roky |





