Sleva!
Ridder LA OLA předložka 60x90cm s protiskluzem, polyester, šedá 729307 Odeslání Ihned
Původní cena byla: 1 359,00 Kč.543,60 KčAktuální cena je: 543,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Rozměr | 60×90 cm |
| Délka | 900mm |
| Šířka | 600mm |
| Barva | Šedá |
| Materiál | Textilní |
| Druh | Koupelnová předložka |
| Hmotnost / ks | 1.1910kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 4006956729374 |
| Taric | 57033999 |
| Záruka | 2 roky |





