Sleva!
Ridder LONDON dávkovač mýdla na postavení, nerez lesk 2106500 Akce
Původní cena byla: 417,00 Kč.166,80 KčAktuální cena je: 166,80 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Série | LONDON RIDDER |
| Šířka | 50mm |
| Výška | 210mm |
| Hloubka | 50mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Dávkovač mýdla |
| Instalace | Na postavení |
| Objem dávkovače | 210ml |
| Hmotnost / ks | 0.2082kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 4006956210582 |
| Taric | 84798997 |
| Záruka | 2 roky |





