Sleva!
Ridder ROLLER dávkovač mýdla na postavení, hnědá 2105507 Akční Cena
Původní cena byla: 260,00 Kč.104,00 KčAktuální cena je: 104,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Série | ROLLER |
| Rozměr | 60×205 mm |
| Průměr | 60mm |
| Šířka | 60mm |
| Výška | 205mm |
| Hloubka | 60mm |
| Barva | Hnědá |
| Materiál | Bambus, Polyresin |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Dávkovač mýdla |
| Instalace | Na postavení |
| Objem dávkovače | 290ml |
| Hmotnost / ks | 0.2692kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 4006956210544 |
| Taric | 84798997 |
| Záruka | 2 roky |
Polyresin
Jedná se o materiál vyráběný z pryskyřičných materiálů, který se kvůli svým vlastnostem s oblibou využívá především pro výrobu dekoračních předmětů. Při zahřátí je dobře tvarovatelný, po zaschnutí naopak vysoce odolný proti povětrnostním vlivům a vodě, je nerozbitný a trvanlivý.





