Sleva!
Rychlé Dodání Gedy POTTY odpadkový koš 3l, Soft Close, gun metal 320981
Původní cena byla: 770,00 Kč.308,00 KčAktuální cena je: 308,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | POTTY |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 174x251x226 mm |
| Průměr | 174mm |
| Šířka | 174mm |
| Výška | 251mm |
| Hloubka | 226mm |
| Objem | 3.00l |
| Barva | Gun metal |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Koš do 6 litrů |
| Instalace | Na postavení |
| Výbava | Soft Close, Pedálové koše, Vnitřní nádoba |
| Hmotnost / ks | 0.8020kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8003341336359 |
| Taric | 73239400 |
| Záruka | 2 roky |





