Sleva!
Rychlé Dodání Gedy THOR stěrka do sprchy, černá mat 564114
Původní cena byla: 735,00 Kč.294,00 KčAktuální cena je: 294,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Rozměr | 260x175x25 mm |
| Šířka | 260mm |
| Výška | 175mm |
| Hloubka | 25mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Mosaz |
| Hmotnost / ks | 0.1460kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8003341324042 |
| Taric | 96039099 |
| Záruka | 2 roky |





