Sleva!
Sapho X-ROUND samolepící čtyřháček, nerez lesk XR221 Oblíbený
Původní cena byla: 722,00 Kč.288,80 KčAktuální cena je: 288,80 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | X-ROUND |
| Rozměr | 255x45x31 mm |
| Šířka | 255mm |
| Výška | 45mm |
| Hloubka | 31mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Čtyřháček |
| Instalace | Lepení |
| Balení obsahuje | 3M lepící páska |
| Hmotnost / ks | 0.2000kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913127434 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |





