Sleva!
Sapho X-ROUND WC štětka závěsná, chrom XR305 Originální
Původní cena byla: 1 101,00 Kč.440,40 KčAktuální cena je: 440,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | X-ROUND |
| Rozměr | 90x385x120 mm |
| Šířka | 90mm |
| Výška | 385mm |
| Hloubka | 90mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | WC štětka |
| Instalace | Lepení, Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.8130kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913127632 |
| Taric | 96039091 |
| Záruka | 10 let |





