Sleva!
Sapho X-SQUARE držák toaletního papíru rezervní, chrom XQ704 Nejlepší Volba
Původní cena byla: 568,00 Kč.227,20 KčAktuální cena je: 227,20 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | X-SQUARE |
| Rozměr | 55x165x65 mm |
| Šířka | 55mm |
| Výška | 165mm |
| Hloubka | 65mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držák toaletního papíru |
| Instalace | Lepení, Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.2140kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913126932 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 let |





