Sleva!
Sapho X-SQUARE polička skleněná 300x55x130mm, mléčné sklo, chrom XQ602 Horká Nabídka
Původní cena byla: 937,00 Kč.374,80 KčAktuální cena je: 374,80 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | X-SQUARE |
| Rozměr | 300x55x130 mm |
| Délka | 300mm |
| Šířka | 300mm |
| Výška | 55mm |
| Hloubka | 130mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz, Sklo |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Polička |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.9800kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913126604 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 let |





