Sleva!
Sapho X-STEEL WC štětka závěsná, mléčné sklo, nerez mat XS301 Nejprodávanější
Původní cena byla: 937,00 Kč.374,80 KčAktuální cena je: 374,80 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | X-STEEL |
| Rozměr | 110x360x140 mm |
| Šířka | 110mm |
| Výška | 360mm |
| Hloubka | 140mm |
| Barva | Nerez mat |
| Materiál | Nerez, Sklo |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | WC štětka |
| Instalace | Lepení, Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.8000kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913128561 |
| Taric | 96039091 |
| Záruka | 10 let |





