Sleva!
Sapho Zásobník na papírové ručníky 285x370x105mm, nerez lesk XP048 Akční Nabídka
Původní cena byla: 1 625,00 Kč.650,00 KčAktuální cena je: 650,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 285x370x105 mm |
| Šířka | 285mm |
| Výška | 370mm |
| Hloubka | 105mm |
| Barva | Nerez leštěný |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 1.4400kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913126222 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |





