Sleva!
Sapho Závěsný držák ručníků na sprchovou zástěnu 600x730x125mm, chrom 1301-09 Levný
Původní cena byla: 2 227,00 Kč.890,80 KčAktuální cena je: 890,80 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 600x730x125 mm |
| Délka | 600mm |
| Šířka | 600mm |
| Výška | 730mm |
| Hloubka | 125mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Držák ručníků víceramenný |
| Instalace | Závěsná |
| Hmotnost / ks | 1.7000kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913804281 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 12 let |





