Sleva!
Sezónní Sleva Gedy OUTLINE dvojitý háček, chrom 322813
Původní cena byla: 851,00 Kč.340,40 KčAktuální cena je: 340,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | OUTLINE |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 84x70x46 mm |
| Šířka | 84mm |
| Výška | 70mm |
| Hloubka | 46mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Slitina |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Dvojháček |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.4600kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8003341192429 |
| Taric | 83025000 |
| Záruka | 10 let |





