Sleva!
Sezónní Sleva Sapho MIXONA nástěnná vanová baterie s ruční sprchou, otočné ramínko, chrom MG110
Původní cena byla: 5 409,00 Kč.2 163,60 KčAktuální cena je: 2 163,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | MIXONA |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Otočný |
| Průměr kartuše | 35mm |
| Ostatní | Otočné ramínko |
| Hmotnost / ks | 2.2300kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913998201 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |





