Sleva!
Sezónní Sleva Sapho Rozeta hranatá G1/2″, 50×50 mm, chrom RS4720
Původní cena byla: 48,00 Kč.24,00 KčAktuální cena je: 24,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šířka | 50mm |
| Výška | 50mm |
| Hloubka | 6mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Hmotnost / ks | 0.0120kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913914065 |
| Taric | 84819000 |
| Záruka | 2 roky |





