Sleva!
Sleva Aqualine FLERY stojánková umyvadlová baterie vysoká, chrom FY006
Původní cena byla: 2 079,00 Kč.831,60 KčAktuální cena je: 831,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | FLERY |
| 3D model | ANO |
| Výška | 328mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Výška výtoku | 263mm |
| Hmotnost / ks | 1.5000kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913116902 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 4 roky |





