Sleva!
Sleva Gedy Háček na otopná tělesa, termoplast, černá 202514
Původní cena byla: 133,00 Kč.53,20 KčAktuální cena je: 53,20 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Rozměr | 32x120x67 mm |
| Šířka | 32mm |
| Výška | 120mm |
| Hloubka | 67mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Plast |
| Hmotnost / ks | 0.0320kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8003341186336 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |





