Sleva!
Sleva Gedy HIMALAYA samolepící dvojháček, černá/bambus 1227
Původní cena byla: 336,00 Kč.134,40 KčAktuální cena je: 134,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | BAMBOOM |
| Rozměr | 100x50x38 mm |
| Šířka | 100mm |
| Výška | 50mm |
| Hloubka | 38mm |
| Barva | Černá, Hnědá |
| Materiál | Bambus |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Dvojháček |
| Instalace | Lepení |
| Nosnost | 6.0000kg |
| Balení obsahuje | 3M lepící páska |
| Hmotnost / ks | 0.1200kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8003341302927 |
| Taric | 83025000 |
| Záruka | 2 roky |





